Środa, 08 kwietnia 2020, Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany PL EN | |

APLIKACJA MOBILNA


aplikacja mobilna

 

aplikacja android
aplikacja iOS

Edukacyjny zakątek MAP #Zostań w domu

Edukacyjny zakątek MAP #Zostań w domu

Bardzo tęsknimy za porannym gwarem muzealnych korytarzy, uśmiechniętymi buziami i radosnym tupotem dziesiątek stóp przemierzających nasze ekspozycje.

Trzymamy kciuki abyście wszyscy byli zdrowi! Nie tracimy przy tym  optymizmu i wierzymy, że niedługo znów się spotkamy!

Nasz Dział Wystaw i Edukacji nie próżnuje! Na bieżąco przygotowujemy dla Was archeologiczne wyzwania! 

Zapraszamy do śledzenia naszego muzealnego facebooka gdzie publikujemy liczne archeologiczne łamigłówki i krótkie opowieści o naszych zabytkach. Każdy pasjonat przeszłości znajdzie tam mnóstwo zadań, którymi będzie mógł pobudzać szare komórki!

Przybliżamy Wam również kilka ciekawostek dotyczących naszych muzealnych tematów lekcyjnych. Nie ruszając się z domu zarówno ci mniejsi jak i więksi mogą zgłębiać tajniki: egipskiej mumifikacji, opowieści o chińskich smokach, cuda świata starożytnego czy paleontologiczne skamieniałości. Wystarczy kliknąć kafelek by przenieść się w fascynujący świat wiedzy i naukowych doświadczeń.
 

         

Jeżeli ciekawi Was czym na co dzień zajmuje się muzealny Dział Wystaw i Edukacji zapraszamy do przejrzenia prezentacji poświęconej kulisom pracy edukatorów i muzealnej obsługi wystaw. Wiadomo, że najlepsze smaczki zawsze wychodzą „od kuchni”.