Piątek, 18 czerwca 2021, Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli PL EN | |

wtorek - czwartek 10.00 - 17.00
piątek - sobota 11.00 -18.00
niedziela 12.00-16.00
W poniedziałki Muzeum jest zamknięte.

Regulamin zwiedzania podczas epidemii COVID-19

Poznańskie Dni Rodziny #PDRwdomu

15 maja wystartowały ósme już Poznańskie Dni Rodziny. Gry miejskie, zabawy, spotkania, warsztaty dla dzieci czy podcasty dla rodziców - to wszystko zostanie przygotowane dla poznaniaków w wyjątkowej formule online.

Przez dwa tygodnie, do 1 czerwca, Miasto Poznań zaprasza do udziału w wydarzeniach, które zainauguruje koncert bajkowych piosenek, transmitowany na miejskim profilu.

Na wirtualnej scenie zobaczymy i usłyszymy artystów poznańskiego Teatru Muzycznego. To wyjątkowe i unikatowe wydarzenie będzie można zobaczyć tylko w najbliższy weekend.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznej edycji Poznańskich Dni Rodziny, będą dostępne na stronie internetowej: www.poznan.pl/poznanskiednirodziny

Atrakcje przygotowane przez Muzeum Archeologiczne w Poznaniu  #PDRwdomu