Niedziela, 31 maja 2020, Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili PL EN | |

Regulamin zwiedzania podczas epidemii COVID-19

Poznańskie Dni Rodziny #PDRwdomu

15 maja wystartowały ósme już Poznańskie Dni Rodziny. Gry miejskie, zabawy, spotkania, warsztaty dla dzieci czy podcasty dla rodziców - to wszystko zostanie przygotowane dla poznaniaków w wyjątkowej formule online.

Przez dwa tygodnie, do 1 czerwca, Miasto Poznań zaprasza do udziału w wydarzeniach, które zainauguruje koncert bajkowych piosenek, transmitowany na miejskim profilu.

Na wirtualnej scenie zobaczymy i usłyszymy artystów poznańskiego Teatru Muzycznego. To wyjątkowe i unikatowe wydarzenie będzie można zobaczyć tylko w najbliższy weekend.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznej edycji Poznańskich Dni Rodziny, będą dostępne na stronie internetowej: www.poznan.pl/poznanskiednirodziny

Atrakcje przygotowane przez Muzeum Archeologiczne w Poznaniu  #PDRwdomu